Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC Vsetín 4:4 ročník 2017/2018

SK Spartak Hulín – FC Vsetín 4:4

18.2.2018 | 08:35:41 - Náročný týden zakončili muži Spartaku přípravným zápasem proti FC Vsetín. Úvod zápasu se Spartaku povedl, první zajímavou akci totiž vymysleli právě fotbalisté Hulína, ovšem důrazný průnik Michala Šroma a jeho následný centr žádný ze spoluhráčů nevyslyšel a branka teda nepadla.

Naopak to byli hosté ze Vsetína koučovaní sympatickým Miroslavem Mičegou, kteří se v zápase ujali brzkého vedení. Vsetín těžil z rychlých brejků a to mu u nás neslo kýžené brankové ovoce. Než jsme se nadáli, byla 25. minuta a Vsetín vedl 3:0.

Spartak se rozjížděl pomalu, souhra trochu vázla, ale trpělivost přeci růže přináší. Jednu z mnoha dobrých příležitostí Spartaku nakonec zužitkoval Michal Šrom a snížil na 3:1. Hosté ovšem dalším brejkem zvýšili na 4:1.

Byl to ale Hulín, kdo měl závěr zápasu ve svých rukou. Nejprve druhou brankou snížil na 2:4 Michal Šrom. Několik našich dalších slibných a vyložených šancí zlikvidoval výtečnými reflexivními zákroky hostující brankář. Ten několikrát zabránil v čistém hattricku Michalu Šromovi, v jednom případě propasírovaný balón před branku však alespoň za brankovou čáru dotlačil Michal Minář. Pěknou tvrdou střelou z hranice šestnáctky srovnal nakonec pohotově Václav Ondřejka.

Z utkání tak vzešla divoká remíza 4:4.

Spartak: Dostál – Josl, Zlámal, Kostka, Michálek – Šrom, Dvořáček, Tureček, Ondřejka, Hradil – Vyskočil Martin.
střídali: Vyskočil Michal, Uličný, Minář, Rožek

 Šrom 2, Minář, OndřejkaOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2413x, hodnocen 3x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016