divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - FC Viktoria Otrokovice 0:1 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FC Viktoria Otrokovice 0:1

11.11.2006 | 17:24:24 - Viktoria Otrokovice není pro Spartak oblíbeným soupeřem. Na jaře jsme na Otrokovickém poli prohráli 1:0 a na zbytek jara se nám rozpadla sestava. Tentokrát jsme prohráli na našem domácím hřišti, přičemž tak vůbec nemuselo být…. Muži Spartaku prohráli 2. zápas za sebou, třetí zápas v sezóně a čelo tabulky se jim vzdaluje. Střelecká nemohoucnost společně s dobře bránícím soupeřem přinesla výsledek 0:1.

Spartak nastoupil do utkání v plné síle a v červených dresech, Viktorka v modročerné kombinaci.

V naší sestavě se posunul do zálohy Paciorek a v útoku se na jeho tradičním místě pohyboval Volek. Náš tým měl v zápase herní převahu, spousta přihrávek byla přerušena skluzy, nastavenými nohami či jinými fintami soupeře, který dobře zahušťoval prostor před pokutovým územím, takže probíjet se houštinou nachystaných hráčů by mohlo jít dobře tak akorát s mačetou v ruce. Otrokovičtí zároveň většinu soubojů dohrávali drobnými postrčeními nebo naopak do soubojů šli s nachystanými lokty a akce tak končily jejich drobnými fauly.

První vážnější šanci si vypracovali naši hráči v 8. minutě, když Volek šikovně před šestnáctkou přihrál Mršťákovi, který se přiřítil k pokutovému území, vzduchem poslal centr, který dopadl na zem, míč pokračoval kolem Klesnila přímo na kopačky Paciorka, který šel sám na gólmana Křížka, ten ale hosty poprvé podržel, když střelu našeho hráče nohami vyrazil ven.

O pár minut později, v 11. minutě, se ukázali Viktoriáni. Nepřímý kop rozehrál Ondráš, v pokutovém území před Voglem vyskočil nejvýše Kraváček. Náš brankář se po míči natahoval, ten však směřoval mimo tyče. Nebezpečnost celé akce dokreslil z levé strany nabíhající Soviš, který to měl k míči o krok dál, jinak dorážel do prázdné branky.

V 21. minutě nahrál u pokutového území Volek Nevřalovi, ten nahrál na nabíhajícího Kadlece, následovala střela, kterou brankář vytlačil těsně mimo branku.

Po dalších dlouhých minutách, kdy jsme mohli sledovat výše popisovaný způsob hry, se v 36. minutě objevil v další šanci Mršťák, kterému přiťukl balón do běhu Dunda. Mršťák vystřelil zpoza šestnáctky, míč s falší však brankáře Otrokovic nepřekvapil, nicméně to byl pěkný fotbalový moment.

Před koncem první půle se připomněli znovu hosté – po rohovém kopu se ve 43. minutě dostali k hlavičce.

V 45. minutě pak šel sám Klesnil na Křížka. Vyběhnutého brankáře se pokusil přehodit, což se však nepovedlo tak jak bychom si přáli, protože kromě brankáře přehodil i branku.

Posledním slovem za akcemi Spartaku v první půli byl Paciorkem zahraný přímý kop kousek od hranice šestnáctky. Brankář měl se zatočenou a snad i zdí tečovanou střelou problémy, míč vytlačil mimo branku, ale do hřiště. Za balónem se vrhl Zlámal a chtěl jej vrátit zpět „do ohně“. Obětavý brankář Viktorie vidíc žádného svého spoluhráče poblíž, jal se situaci ubránit sám, a tak trochu Zlámala přidržel, dokonce i přátelsky zezadu objal a návdavkem mu i vyzul kopačku..

Tím se účet první půle uzavřel a šlo se do šaten.

Druhý poločas začal náporem Spartaku. Běhavý Mršťák dotáhl po pravé straně míč, centroval před branku, kde však našel připraveného brankáře. O minutu později, ve 47. minutě podnikl svůj výpad Paciorek, zakončil jej přízemní střelou, bohužel doprostřed branky, kde našel připraveného Křížka.

V 51. minutě po rohovém kopu vyskočil nejvýše Klesnil – míč šel vedle branky, a v 67. minutě znovu akci rozběhl Mršťák,míč se dostal k Volkovi na levou stranu pokutového území, následná přízemní střela směřovala mimo tyče, míč se znovu ale dostal do hry, z 2. vlny nabíhal Bejtkovský, který vystřelil mimo branku.

V 69. minutě se pak ke slovu dostali Otrokovičtí. To, co zkoušeli po celý zápas, a co tradičně zkoušejí defenzivně laděná mužstva, tedy hra na brejky, to se také povedlo. Před celou akcí byli Viktoriáni vystaveni ofsajdu několikrát, ale pravidlo – „9x mávne, po desáté ne“ se potvrdilo. Takto se do brejkové situace dostal hostující Mařák, míč dotáhl k pravé straně pokutového území, odcentroval před branku, kam naběhl Pospíšil a ten uklidil míč za Voglova záda – 0:1. To bylo radosti… dokonce valná hromada soupeřových hráčů na oslavu.

Času do konce zbývalo dost. V 73. minutě po rozehrané standardní situaci hlavičkoval Máčala, Křížek opět své mužstvo podržel a míč vytlačil nad branku. O pár minut později pak hlavičkoval Paciorek, tentokráte brankáři do náruče. V 79. minutě pak stejný hráč podnikl individuální akci, kterou zakončil střelou – brankář zlikvidoval. A do třetice, v 80. minutě, se dostal znovu Paciorek uličkou do šance, kterou zakončil střelou s opačnou falší než bylo třeba – tudíž mimo branku. V 81. minutě pak brankáře hostí ostřelovali bezúspěšně Mršťák a z 2. vlny Dunda, ovšem bezúspěšně.

Do konce zápasu se nepodařilo alespoň vyrovnat, na kopačky se vkradla křeč a samozřejmě úspěšnému výsledku Otrokovických pomohla i taktika se střídáním atp.

Hráči Spartaku už poněkolikáté doplatili v utkání na svou střeleckou nemohoucnost, přestože byli lepší. I proto zápas dopadl tak, jak dopadl. Příští týden končí podzimní část sezóny jarní předehrávkou v ambiciózním Slavičíně.

Hodnocení trenéra: Hodnocení tohoto zápasu, to je stejná písnička, jako snad ve všech podzimních zápasech. Svým hráčům nemůžu upřít snahu a místy i kvalitní herní projev, ale body se dávají za vstřelení více branek než dokáže soupeř. To se nám dnes bohužel nepodařilo, ač šance, které měli v 1.poločase Paciorek, Kadlec, Klesnil a ve 2.půli znova Klesnil a Dunda s Mršťákem, patří do kategorie více jak tutových. Soupeř hrál dobře zezadu a paradoxně branku vstřelil po jediné akci, kdy se dostal za druhý poločas k naší bráně. My doplácíme na strašně neefektivní koncovku, a to nám bohužel bere naději na daleko lepší umístění a bodový zisk, přitom právě koncovce a vytváření si situací pro finální fázi se v tréninkovém procesu hodně věnujeme. Pak přijde takový zápas a kluky takový výsledek hodně sráží, protože po celé utkání jsme byli lepší celkem bohužel bez bodového efektu.

Spartak: Vogl – Dunda, Zlámal, Máčala, Nevřala – Mršťák, Kadlec, Paciorek, Kříž (66. Bejtkovský) – Volek, Klesnil.
Viktoria: Křížek – Chlachula Pavel, Soviš, Kraváček, Ondráš – Šálek (77. Stýskal), Šmedek (89. Jukin), Gerych (92. Chlachula Petr), Mařák – Pospíšil, Jordánek.

 69. Pospíšil

 Dunda, Zlámal – Pospíšil, Šálek, Stýskal

 160Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4417x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.56

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016