divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> FS Napajedla – SK Spartak Hulín 2:1 ročník 2006/2007

FS Napajedla – SK Spartak Hulín 2:1

4.11.2006 | 18:24:38 - V týdnu zasáhla naši zemičku první sněhová nadílka, a to přidělalo starost milovníkům venkovních sportů, zejména fotbalu. Je to až neuvěřitelné, jak moc živě si pamatujeme jarní problémy s odehráním zápasů a už jsou tu znovu, a to celkem nečekaně. Víkendové zápasy nižších soutěží byly i odloženy, divize se však hrála, a tak jsme se mohli vydat na zápas Spartaku do nedalekých Napajedel.

Sobota přinesla psí počasí. Vytrvale sněžilo a rovnou sníh tál. Hezký areál soupeře u řeky Moravy (kolikpak míčů z Napajedel ročně asi končí v Černém moři ?) přivítal i početnou výpravu hulínských fanoušků. Trávník na první pohled nesl stopy po nadílce a na takovém terénu se daly také tušit problémy s rovnováhou. V týmu domácích od první minuty naskočili do zápasu Hulíňáci Emil Němec a Michal Zavadil a vydrželi tam celý zápas. Trenér Zapletal nasadil útočné duo Paciorek – Klesnil, v záloze nastoupil Bejtkovský. Domácí nastoupili v modrých dresech, naši hráči komplet ve vínových.

Celý zápas se odehrál za sněžení a k vidění byl spíše boj než fotbal.
V 6. minutě se najednou (pro Fatru) v dobré pozici, objevil Haša, který si nabíhal na míč za naši obranu, Vogl však dobře akci přečetl a vyběhl z prostoru pokutového území, míč zlikvidoval skluzem.

Ve 12. minutě se pak z celkem nenápadné akce zrodila vedoucí branka Spartaku – centrovaný balón z levé strany obrana Fatry nezvládla zpacifikovat, takže se k němu dostal nikým nekrytý Paciorek a před ním volná brána – 0:1. Domácí ještě reklamovali ofsajd našich hráčů, ovšem bezúspěšně.

Kromě hráčů na hřišti oslavili vedoucí branku i příznivci Spartaku v hledišti, což vzbudilo zájem domácího publika, a tak stadion u Moravy navštívila fotbalová atmosféra i se slovními přestřelkami.

Po vstřelené brance měl Spartak více ze hry. Kombinace na těžkém terénu však vázla, náš tým prohrával hlavičkové souboje. Ve 21. minutě naše obrana vyrobila v pokutovém území chybičku, k míči se ale dostali domácí, kteří okamžitě centrovali před branku, pozorný Vogl však akci ukončil ve svých rukavicích.

Netrvalo však dlouho a bylo vyrovnáno. Po souboji v naší polovině, tak 30 m od brány na pravé straně u postranní čáry, zahrávala Fatra standardní situaci. Balón doplachtil do pokutového území, kde vyskočil nejvýše domácí střelec a kapitán Michal Huťka. Míč zapadl k pravé Voglově tyči – 1:1.

Od té chvíle se opět na nějakou dobu vytratil fotbal a na hřiště byl vidět boj. Ve 35. minutě to ale vypadlo nadějně pro Spartak – Paciorek potáhl míč po levé straně a hledal centrem spoluhráče. Obrana domácích míč podběhla, a tak se k němu dostal Mršťák, který postupoval sám na brankáře Krajču. Kýženého gólového efektu jsme se nedočkali, míč nakonec skončil nad brankou.

Do druhého poločasu nevkročil ani jeden tým se změnou v sestavě. Hned ve 49. minutě jsme se dočkali třetího gólu v zápase. Máčalovi se nepodařilo na naší půlce dobře odehrát míč, k němu se dostali napajedelští a dokázali toho využít – centr z pravé strany našel hlavu Kučery a míč tentokrát zapadl k levé tyči Voglovy branky. 2:1

Najednou to byl Spartak, který potřeboval hrát, zatlačit soupeře a pokusit se o zvrat v utkání. Podmínky ale byly těžké, a to naší hře nevyhovovalo. V 51. minutě tak například Mršťák nadějně rozehrál akci po pravé straně a předložil centrem míč Paciorkovi. Ten však v rozhodující chvíli uklouzl a branku domácích se nepodařilo ohrozit ani z druhé vlny.

Domácí hráči pokračovali v srdnatém a bojovném výkonu, do akce v našem pokutovém území se však už nedostali. Trenér Zapletal poslal na hřiště v 59. minutě Darebníčka a Kříže, druhého jmenovaného za Nevřalu. Po jednom ze soubojů se zranil Mršťák, a tak byl v 81. minutě střídán Grigarem.

S blížícím se koncem zápasu se Spartak snažil alespoň o vyrovnávající branku. Na hranici pokutového území byl faulován Kříž, míč si postavili Paciorek s Grigarem, druhý jmenovaný situaci rozehrál, bohužel jenom do zdi domácích.

Nadějně vypadal i centr na zadní tyč, kam se skluzem dopravil Kříž, bohužel však míč minul, a tak se skóre neměnilo. Vášně v hledišti s přibývajícími minutami stoupaly, Spartak při závěrečných akcích stahoval do útočné třetiny všechny své hráče s výjimkou Vogla a Dundy.

Vyrovnat se však nepovedlo, a tak si z Napajedel odvážíme 2. letošní porážku, tentokrát v poměru 2:1.

Hodnocení trenéra: I přes dnešní porážku musím svým hráčům děkovat, protože dělali pro úspěch v prestižním derby maximum. To, že utkání můžou na kvalitním terénu za náročného počasí rozhodovat chyby, jsme věděli a bohužel jsme dvě individuální za zápas udělali.
Myslím si, že jsme po celou dobu zápasu byli aktivnějším celkem, ale bohužel nám v předfinální a finální fázi chyběla ještě kvalitnější přihrávka, a to taky dnes rozhodovalo. Domácí hráli velmi dobře zezadu a na rychlé protiútoky s maximální bojovností. Samozřejmě mě dnešní porážka v Napajedlích hodně mrzí, ale dobrý pocit mám z atmosféry v našem kolektivu a na tom chci dál stavět.

Fatra: Krajča – Sklenář, Zavadil, Blažek, Malý – Haša (75. Zatloukal), Dvořáček (66. Cingel), Laga, Němec (89. Polášek Petr) – Huťka Michal, Kučera
Spartak: Vogl – Dunda, Máčala, Zlámal, Nevřala (59. Kříž) – Volek (59. Darebníček), Bejtkovský, Kadlec, Mršťák (81. Grigar) – Klesnil, Paciorek

 25. Michal Huťka, 49. Kučera - 12. Paciorek

 Kučera, Sklenář - Dunda, Paciorek

 160Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3822x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.29

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016