MSFL 2017/18

1 1. SK Prostějov 62
2 MFK Vítkovice 57
3 SK Spartak Hulín  54
4 SK Uničov 51
5 FC Hlučín 49
6 MFK Vyškov 46
7 SK HS Kroměříž 44
8 Viktoria Otrokovice 43
9 FK Mohelnice 42
10 Zlín "B" 42
11 Slovácko "B" 35
12 FC Velké Meziříčí 35
13 SK Líšeň 32
14 HFK Olomouc 26
15 HFK Třebíč 24

16

MSK Břeclav 20

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Vítězné derby: SK HS Kroměříž – SK Spartak Hulín 1:2 ročník 2015/2016

Vítězné derby: SK HS Kroměříž – SK Spartak Hulín 1:2

27.3.2016 | 08:01:46 - Druhé letošní utkání vyslalo muže Spartaku do nedaleké Kroměříže k okresnímu derby. Utkání se odehrálo v poměrně příjemném jarním počasí a snad i proto zavítala do ochozů slušná divácká návštěva. Pozornému divákovi nemohla ujít přítomnost několika známých fotbalových osobností. V hledišti se tak tísnili např. Milan Petržela, Martin Vyskočil, na čerstvý vzduch si vyšel i brankář Zdeněk Zlámal s rodinkou. Oba soupeři do jara vstoupili úspěšně. Spartak porazil doma Uničov, Hanáci remizovali v pěkném zápase ve Vítkovicích 1:1.

Hanáci zahájili utkání aktivně. Už v 1. minutě se po straně protáhl Jeleček, vyslal centr do pokutového území, odkud Hromek hlavičkoval nad Voglovu branku.

Ke slovu poté přišel Spartak. V 5. minutě Šrom nejprve vyslal do úniku Ondřejku, tomu však míč nakonec na hrbolatém terénu uskočil a brankář Šustr byl u něj o krok dříve. O chvilku později poté Laciga napřáhl za šestnáctkou, jeho střela zapadla vedle branky.

Poté zase zahrozila HS. Běžela 7. minuta, když Hromek vyslal oblouček na naši bránu a míč zastavilo břevno! Stejnou mincí oplatil Spartak v 10. minutě. Ondřejka se v pokutovém území otočil s míčem, ale jeho střelu stihla obrana HS ještě zvednout nad branku.

Na pěkné akce a obecně na svižný fotbal bohatý první poločas další významnou akcí pokračoval v 24. minutě. Měl ji na svědomí Michal Šrom, který se protáhl do pokutového území. Tam jej protihráči poslali k zemi a sudí Dubravský nařídil pokutový kop.

K tomu se postavil Ondřejka. Jeho následnou střelu sice brankář Šustr vyrazil nad sebe, padající míč však znovu Ondřejka hlavičkou dorazil do prázdné branky – 0:1!!

Spartak po vstřelené brance nabral křídla a soupeře přehrával. Žádná velká akce z toho nicméně už nebyla. Hanáci si slovo vzali v závěrečné desetiminutovce, ovšem ani oni ze své aktivity nic kloudného nevytěžili.

Pořádně se na hřišti zablesklo zase až v druhé půli, a to hned od začátku. V 46. minutě se Dominik Krhut po vysunutí ocitl přímo před Šustrem, jeho střelu však brankář HS vyrazil !!!

O minutu později poté Spartak znovu podnikl další výpad do otevřené obrany Hanáků. Míč postupně putoval po ose od Šroma, přes Lacigu k Ondřejkovi, který nakonec vystřelil k tyči a Šustr byl krátký 0:2!!!

Další velkou příležitost si Spartak nachystal na 58. minutu. Dominik Krhut se znovu vřítil do pokutového území a šel sám na brankáře a i tentokrát se proti jeho střele Šustr skvěle vytáhl a míč vyrazil.

Hanáci poté začali přebírat iniciativu a Spartak se soustředil na defenzivu. Závar v našem pokutovém území v 67. minutě naše obrana uhasila a v 69. minutě poté hlavičkoval Čep nad branku.

Obdobnou situaci v 75. minutě už Hanáci přetavili v branku. Centrovaný míč se snesl do pokutového území, kde naskakující Čep vyškrábl míč Voglovi a do opuštěné branky dorazil Haša 1:2.

Hanáci se snažili srovnat skóre. V 78. minutě Haša na šestnáctce přetlačil na míči Lacigu, vběhl do pokutového území a jeho ránu vytáhl Marek Vogl nad břevno. Husto v našem pokutovém území bylo i v 86. minutě. Závar zakončil střelou Rajnoha a i tentokrát brankář Spartaku vytáhl míč mimo branku.

Defenziva Spartaku závěrečný nápor Hanácké Slavie ustála. Naši borci nicméně podnikli několik brejků. Akce svižného Postavy či Mináře však k pojišťovací brance nevedly.

I tak se skóre již nezměnilo a po závěrečném hvizdu mohli hráči Spartaku spustit vítězný pokřik.

Hodnocení trenéra: Zápas se hrál na těžkém teréně, bylo zřejmé, že oba týmy si dávají pozor a nechtějí inkasovat. Nám se povedlo po brejkové situaci a sražení Šroma dát z pokutového kopu gól. Poté si myslím, že jsme byli klidnější, nepouštěli jsme domácí do situací, ti hrozili jen ze standardních situací. Z té se jim bohužel podařilo také snížit. To byla škoda, protože za stavu 2:0 jsme 2x šli sami na bránu. Být to totiž 3:0, asi bylo po zápase. Za vítězství v derby jsem určitě rád. Pro nás je dnešní výsledek jenom dobře, můžeme v dalších zápasech hrát s čistou hlavou. Musím kluky pochválit.

rozhodčí: Radek Dubravský, AR1: Radek Běhal, AR2: Petr Kondler, delegát: Jaroslav Káňa.

HS: Šustr – Jeleček, Budín, Čep, Rajnoha – Višněvský, Silnica, Hromek (49. Látal), Hynčica (46. Strašák) – Silný, Haša.
Spartak: Vogl – Matoušek, Zlámal, Kostka, Barcuch – Šrom (81. Postava), Dvořáček, Steiner (73. Minář), Laciga, Krhut (88. Pospíšil) – Ondřejka.

 75. Haša – 24. Ondřejka (p.), 47. Ondřejka

 Čep, Budín, Strašák – Laciga, Dvořáček, Steiner, Krhut

 476Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2961x, hodnocen 14x, průměrná známka: 1.14

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016