MSFL 2017/18

1 1. SK Prostějov 62
2 MFK Vítkovice 57
3 SK Spartak Hulín  54
4 SK Uničov 51
5 FC Hlučín 49
6 MFK Vyškov 46
7 SK HS Kroměříž 44
8 Viktoria Otrokovice 43
9 FK Mohelnice 42
10 Zlín "B" 42
11 Slovácko "B" 35
12 FC Velké Meziříčí 35
13 SK Líšeň 32
14 HFK Olomouc 26
15 HFK Třebíč 24

16

MSK Břeclav 20

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Na závěr vítězství nad lídrem: SK Spartak Hulín – 1. SK Prostějov 2:0 ročník 2015/2016

Na závěr vítězství nad lídrem: SK Spartak Hulín – 1. SK Prostějov 2:0

15.11.2015 | 11:18:20 - Před posledním duelem roku 2015 počítal domácí trenér Lehkoživ ztráty ve svém týmu. Pro nemoc či zranění odpadli Petr Zavadil, Michal Vyskočil a Jaroslav Zlámal, jen těsně po nemoci alespoň na lavku usedli Pavel Postava a Svatopluk Kadlec. V bráně dostal příležitost opět Libor Chytil.

Spartakovci proti lídrovi začali dobře. Hned v rozmezí 1. a 2. minuty jsme 2x zahrávali přímý kop, pokaždé však Dvořáčkovu střelu zblokovala hostující zeď.

Poté se hra přenesla mezi šestnáctky, Prostějov sice byl aktivnější, ale jeho útočné výpady krotila pohotová obrana Spartaku. V 18. minutě se naopak protáhl středem Václav Ondřejka a vyslal pěkný centr do pokutového území, tam však na zadní tyči Adam Hrdlička na hlavičku nedosáhl.

Prostějov kontroval ve 24. minutě. Koudelka se protáhl k pokutovému území, jeho přízemní centr trefil nabíhající Kroupa, nicméně míč poslal vedle branky.

Další velkou šanci si poté připravil opět Spartak. Ve 26. minutě postupoval Ondřejka z úhlu sám před Bureše a přihrávkou před prázdnou bránu hledal lépe postaveného Tomáše Pospíšila, proti této přihrávce však Prostějovská obrana zasáhla a míč odkopla včas do bezpečí.

Prostějov k naší brance vyslal míč ještě ve 28. minutě, kdy Krejčíř po rohovém kopu hlavičkou trefil jen boční síť.

Stejná standardní situace přinesla na druhé straně radost Spartaku. Jaroslav Laciga v 35. minutě zahrál rohový kop a míč při něm zatočil tak, že bez zásahu prosvištěl pokutovým územím a zapadl až do Prostějovské branky 1:0.

Prostějov v druhém poločase přidal na obrátkách, nicméně k pořádným brankovým příležitostem se nedokázal dostat. Obrana Spartaku, která pro zranění Andreje Labudy doznala změny v přeskupení – Tomáš Pospíšil se přesunul na pozici levého obránce – pracovala spolehlivě i s pohotovým Liborem Chytilem.

Útočná snaha Prostějova rozevírala skulinky v defenzivě, a to byla šance pro naše hráče.

V 66. minutě takto Laciga vyslal dopředu Krhuta, ten vyslala nízkým centrem míč na malé vápno, kde k preciznímu zakončení chyběl Michalu Šromovi jen krok.

To si ale Hulín vynahradil o pár minut později. Právě Michal Šrom přetlačil v souboji svého obránce, posunul míč na nabíhajícího Václava Ondřejku, který se rázem v přečíslení s Adamem Hrdličkou hrnuli do pokutového území soupeře. Ve vhodnou chvíli Ondřejka před osamoceným Burešem nabídl míč Hrdličkovi a po jeho zakončení mohl Spartak jásat podruhé 2:0!

Zrcadlově obrácenou situaci si Spartak zopakoval v 72. minutě. Tentokrát míč v přečíslení vedl Hrdlička, nicméně jeho prostrčení na Ondřejku Bureš zachytil.

Prostějov s blížícím se závěrem zápasu křesal jiskru naděje. V 75. minutě zahrával přímý kop, míč se snesl až k chumlu hráčů na malém vápně a odtud poněkud v nepřehledné situaci putoval za autovou čáru. V 77. minutě si Spartak zavařil po několika nedotažených soubojích, nakonec se míče ujal Koudelka a vypálil nad branku.

Další brejk vytáhl Spartak v 81. minutě. Michal Dvořáček vysunul Jaroslava Lacigu, na jeho centr však duo Ondřejka – Hrdlička v malém vápně nedosáhlo.
V 84. minutě Prostějov ještě zahrál přímý kop z ideální pozice za šestnáctkou.

Karel Kroupa nicméně namířil jen nad horní břevno branky. Když v 90. minutě Kadlecem vysunutý Ondřejka brankově nezužitkoval svou pozici, zůstal stav v podobě 2:0.

Tím Spartak poprvé v MSFL porazil Prostějov. Zajímavý pohled je pak na statistiku. Nejenže Spartak získal po podzimu sympatických 22 bodů, ale také dokázal porazit první 3 celky tabulky.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme měli problémy se sestavou, protože těsně před zápasem nám vypadlo několik hráčů a během zápasu se přidalo i zranění Labudy, takže jsem to musel přeskládat. Všichni na svých pozicích odvedli dobrý výkon a myslím si, že jsme byli lepší než Prostějov. Vytvořili jsme si několik dobrý šancí a naopak soupeře jsme až na jednu standardku k ničemu nepustili. Klukům dnes opět musím poděkovat, protože na závěr sezóny odvedli maximum toho, co v nich zůstalo. Myslím si, že je to zasloužené vítězství a jsem rád, že se nám konečně podařilo Prostějov porazit.

rozhodčí: Kamil Hájek, AR1: Jiří Polák, AR2: Jan Mayer, delegát: Petr Mikel

Spartak: Chytil – Labuda (59. Kadlec), Číhal, Vojtěšek, Krhut – Hrdlička (88. Postava), Ondřejka, Dvořáček, Laciga, Šrom – Pospíšil.
Prostějov: Bureš – Krejčíř, Sus, Hirsch, Rus – Pančochář (46. Machálek), Petržela (58. Langer), Fládr, Koudelka – Sečkář, Kroupa.

 35. Laciga, 70. Hrdlička

 Krhut – Krejčíř, Kroupa, Sus

 165Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2584x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016