divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - FK Bystřice pod Hostýnem 0:0 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FK Bystřice pod Hostýnem 0:0

7.10.2006 | 19:00:24 - Není bod, jako bod. Tentokráte bohužel pro nás. Po okresním derby proti Bystřici pod Hostýnem na konto Spartaku přibyl pouhopouhý jeden jediný bodík za remízu 0:0.

Do Hulína přijel soupeř, který dlouho působil ve třetí lize – MSFL, ze které loni sestoupil a prozatím si moc dobře nevede ani v divizi, kde okupuje spíše spodní příčky tabulky. Ideálním cílem hostí pro toto utkání tak muselo být bodovat.

Do utkání nemohl nastoupit zraněný Kříž, celý zápas v záloze odehrál Volek; Spartak nastoupil v tradiční bílomodré kombinaci, Bystřice v červené.

Oba poločasy odprezentovaly rozdílný obraz hry. Zatímco v první části hry toho moc k pokoukání nebylo, ve druhé tomu bylo naopak.

Nejprve se ke slovu dostali hosté – zahrozili centrovaným balónem, ale bezvýsledně. Na straně Spartaku se ukázal důrazným průbojem pokutovým územím Klesnil. Zanedlouho poté z úhlu dobře vystřelil Zlámal.

Nečekanou šancí se poté předvedli hosté – míč z pravé strany směřoval k brankáři Gajdošovi, ale kupodivu se stadionem rozlehl kovový zvuk značící, že do cesty se balónu nepostavil gólman, ale naopak tyč. Míč naštěstí poté proběhl sice kolem branky, ale skončil v zámezí.

Ve 24. minutě po standardní situaci hlavičkoval Máčala a ve 42. minutě se ukázal velice výrazně i Paciorek – postupoval sám na vyběhnutého brankáře Trochtu, ten logicky ustupoval, náš hráč vystřelil, ustupující brankář však zasáhl míč a ten skončil v zámezí. Z akce vznikl pouze rohový kop.

Hosté zahrozili ještě v závěru první půle. Skákající balón se nepodařilo Máčalovi trefit stoprocentně a v podstatě přihrál hostujícímu hráči, ten poslal uličkou do šance bystřického Hrnčiříka, který šel na Gajdoše sám. Naštěstí pro Spartak naložil se šancí bledě – míč skončil mimo branku.

První půle skončila, rozpačitý dojem zůstal. Přes gólové šance toho na hřišti moc fotbalového k vidění zrovna nebylo.

Druhá půle první rozhodně předčila.

V 55. minutě střílel Paciorek mimo branku. V 57. minutě přišla pro Spartak smolná chvíle. Po pravé straně potáhl akci Mršťák, doběhl s míčem skoro až na úroveň rohu a po zemi centroval před branku, kde stál nikým nekrytý Volek, který si na balón počkal. Bohužel pro náš tým kde se vzal, tu se vzal Klesnil, který šel za míčem. Následně došlo k nedorozumění, nesouhře a ukopnutí a míč tak do sítě nikdo nedopravil.

Spartak tradičně druhou půli soupeře přehrával, ten se na naši polovinu dostal jen velice zřídka a kloudnou šanci si nevypracoval.

V 64. minutě nebezpečně vystřelil Máčala, ale brankář hostí si se střelou poradil. Hru Spartaku přišel posílit Grigar, který vystřídal Bejtkovského.

V 68. minutě se opět ukázala pěkná fotbalová akce, když Paciorek uličkou vysunul do šance Klesnila, jenž šel sám na brankáře, ten však jeho úmysl vykryl.
O pár minut později – 73. odcentroval Nevřala, míč doplachtil a našel volného Grigara na pravé straně uvnitř malého vápna, ten krásně vystřelil, brankář míč vyrazil ke Klesnilovi, ale tomu se nepodařilo akci ukončit ráznou střelou do branky.

Hráči hostí nakonec vycítili svou šanci na bodový zisk a snažili se využít těch klasických zbraní k udržení výsledku. Podařilo se jim dokonce podniknout několik výpadů, které mohly být i nebezpečné – „heslo nedáš – dostaneš“ funguje, a to zejména na principu zákona schválnosti.

Naše obrana však pracovala spolehlivě, když chytala protihráče do ofsajdové pasti anebo si s výpady poradila jinak.

Rozhodčí díky ošetřování a střídání nastavil 6 minut. Vstřelit rozdílovou branku se nepodařilo ani jedné straně, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Závěrečný hvizd přinesl svěšené hlavy na naší straně a burácející řev ze šatny soupeře.

Hodnocení trenéra: S dnešním zápasem jsem hodně nespokojený a rozhodně je to další ze zbytečných bodových ztrát. Hráče jsem v přípravě na utkání upozorńoval, že není soupeře který by se chtěl porazit sám, ale bohužel náš výkon v 1.poločase tak vypadal.
Hráli jsme bez nasazení, důrazu, kvalitní kombinace, střelby a až na šanci Paciorka, který šel sám na bránu v závěru poločasu, jsme se do šance nedostali.
V přestávce jsme si v kabině museli vysvětlit, že takovým způsobem se naše aktivita a herní projev v žádném případě ubírat nebude.
Druhý poločas už byl o něčem jiném, ale bohužel jsme se nedokázali střelecky prosadit ani z těch nejvyloženějších gólových příležitostí, a proto jsme zbytečně ztratili.
Na druhou stranu bych chtěl ocenit disciplinovaný výkon hostí, který hlavně v první půli měl kvalitu a jsem přesvědčen, že můj kamarád Franta Rolinc má v Bystřici na čem stavět.

Gajdoš – Dunda, Zlámal, Máčala, Nevřala – Mršťák, Bejtkovský (65. Grigar), Kadlec, Volek – Paciorek, Klesnil
BpH: Trochta - Číhal (80. Minář), Tomáš Kotas, Švrček, Humpál - Hrnčiřík, Marek Dostál, Aleš Škařupa (56. Šrom), Mikulička (76. Ondroušek) - Pavel Kotas, Zapletal.

 Kadlec, Máčala – Švrček, Šrom, Hrnčiřík

 250Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4140x, hodnocen 12x, průměrná známka: 1.17

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016