divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> FK Baník Albrechtice - SK Spartak Hulín 1:1 ročník 2006/2007

FK Baník Albrechtice - SK Spartak Hulín 1:1

28.9.2006 | 21:46:34 - Z Albrechtic si vezeme nakonec jeden bod za remízu 1:1. Chybělo však jenom velmi málo k tomu, aby na naše konto připutovaly body 3.

V naší divizní skupině hrají dvě družstva s podobným názvem obce, kde mají sídlo – Albrechtice a Město Albrechtice. Oboje je k nalezení na severu Moravy, kde se kupodivu nerozprostírá prales, po němž by se proháněly hordy zdivočelých baníkovců.

Svatováclavským soupeřem byl Baník Albrechtice, ležící kousek od Českého Těšína. Fotbalisty, fanouškovský a funkcionářský doprovod přivítal poměrně útulný areál. Domácí nastoupili oblečení v bílooranžové kombinaci, kolem lemů se vinula trikolóra ne nepodobná té sparťanské (hříčka, že baníkovci na sobě mají sparťanské barvy….), Spartak nastoupil v červenomodrých barvách.

Trenér Zapletal musel udělat jednu změnu v sestavě – v týdnu dostal za červenou kartu nepodmíněný stop na jeden zápas obránce Máčala, a tak v utkání nastoupil na levé straně obrany David Volek a vydržel tam celý zápas. Místo zraněného Grigara nastoupil v záloze Bejtkovský. Na lavičce byli připravení Vogl, Odstrčilík, Darebníček, Csomor a Kopunec.

Utkání začalo mírnou převahou domácích. Možná rozměry hřiště, které se na pohled jevilo být menším, než jaké známe z areálu v Hulíně, zapříčinily prvotní nepřesné přihrávky. Když za to naši hráči ale vzali, dokázali se velice rychle dostat k pokutovému území domácích. Útočnými výpady se projevoval z obrany Volek, po stranách se prosazoval Kříž i Mršťák, středoví hráči dokázali rovněž míč vybojovat a něco s ním vymyslet.

Hned v úvodu si naši hráči vypracovali první závar, který však domácí odvrátili. Útočnou snahu domácích vždy nějak zlikvidovala spolehlivá obrana, ve které si naši hráči počínali zkušeně.

Velice zajímavou akci předvedl Paciorek, který vpadl s míčem po levé straně pokutového území a tvrdou křížnou přízemní střelou mířil k levé tyči vyběhnutého brankáře. Vypadalo to, že střela skončí v síti, ale nakonec prosvištěla kolem tyčky jen velice těsně.

Onedlouho později nebezpečně hlavičkoval Klesnil. Perfektním výskokem a následnou hlavičkou poslal míč do břevna a od něj do země a ven z branky. Razance této střely byla taková, že branka se snad musela vyvrátit.

V první půli se nebezpečnou střelou na domácí branku prezentovali i domácí, škoda, že naše sražená střela skončila jen vedle branky.

Nepočítáme-li občasné přechody do útoku způsobené rozehrávkou, domácí nepředvedli v první půli nic zvláštního, co by stálo za to zmínit.

Do druhého poločasu vběhla naše squadra v nezměněné podobě. Náš tým měl převahu. Po zásluze se ujal také vedení, když se prosadil důrazný Zdeněk Klesnil. Přetlačil obránce, zmocnil se míče, postupoval sám na brankáře a poslal míč po zemi k tyči. Směr střely vyvolával zajímavé napětí, zda míč neskončí na tyči a mimo branku, nakonec však skončil v síti – 0:1.

Spartak pokračoval v převaze a podařily se mu brejky. Dvakrát po sobě byla šance jít na brankáře. Sám tak postupoval dopředu Mršťák, před brankářem domácích však nezvolil vhodný způsob řešení, vyběhnutého hráče se snažil přelobovat a nepovedlo se – brankář rozpačitý pokus zlikvidoval. Předtím zlikvidoval vyběhnutý brankář centr směřující před branku….

Domácí se poté dostali pomalu, ale jistě ke slovu. Ne, že by si vypracovali drtivý tlak, ale rozhodně měli více ze hry, naši hráči byli víceméně zalezlí na své půli. První varování přišlo po situaci, kterou snad se štěstím zahasil Gajdoš – domácí se dostali ke střele z malého vápna…

Postupně se přehoupl čas do posledních okamžiků zápasů, když se domácí dostali k rohovému kopu. Ten rozehráli, míč dopadl do pokutového území, naší obraně se ho nepodařilo zpacifikovat, ke střele se dostali domácí a nekompromisně vyrovnali na 1:1.

Ani poté o výsledku nemuselo být rozhodnuto. Vzhledem k tomu, že se nastavovaly 3 minuty, byla ještě šance s výsledkem něco udělat. A také se podařila čistá gólová příležitost. Tradičně výborný Paciorek vyslal českou uličkou Kadlece, který se octl v pokutovém území sám před brankářem. Se šancí se však nepodařilo naložit lépe než střelou do noh vyběhnutého brankáře.

Rozhodčí odpískal konec zápasu. Remíza přinesla radost domácím a rozpačité pocity do řad hulínských.

Hned v neděli Spartak jede opět ven, a to na hřiště Jiskry Rýmařov..

Hodnocení trenéra: Vzhledem k průběhu zápasu nejsem spokojený pouze s bodovým ziskem. Branku jsme inkasovali v samém závěru utkání, když jsme nepokryli standardní situaci a mrzí to o to více, že jsme byli po většinu zápasu lepším celkem a vstřelená branka byla asi druhá střela domácích mezi tyče naší branky za celé utkání. Utkání jsme si zcela zbytečně zkomplikovali naší velmi nízkou střeleckou produktivitou, když šance, které jsme si vypracovali a do kterých se postupně dostali Bejtkovský, Paciorek, Klesnil a hlavně Mršťák, Dunda a Kadlec se prostě dávat musí, protože byly z kategorie tutových.

Gajdoš – Volek, Nevřala, Zlámal, Dunda – Kříž (Csomor), Bejtkovský, Kadlec, Mršťák(Darebníček) – Paciorek, Klesnil

 Klesnil

 Kadlec, Dunda, Bejtkovský

 100Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3901x, hodnocen 12x, průměrná známka: 1.83

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016