divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - FK Avízo Město Albrechtice 2:0 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FK Avízo Město Albrechtice 2:0

23.9.2006 | 21:09:49 - Spartak vybojoval další tři body do své sbírky, a to zcela zaslouženě. Utkání se hrálo za příjemného slunečního počasí (važte si toho všichni, takové bude až na konci května 2007!), cestu na stadion si našla sympatická návštěva cca 200 lidí.

Spartak do utkání nastoupil v klasické domácí bílomodré kombinaci, hosté přijeli celí oranžoví se sympatickou ženštinou na místě masérky.

Utkání začalo tak nějak rozvláčně, hosté i domácí se nejprve oťukávali, snad aby se seznámili. Postupem času se však začali aktivněji projevovat naši hráči. Dobře se ukázal nejprve velmi běhavý Kříž, po chvilce se přidal Kadlec, který se v pokutovém území pokoušel zakončit, střela však byla zblokována. O další ohrožení branky hostí se snažili domácí střelami z dálky, ovšem bez úspěchu, i když, a to vícekrát v zápase, občas nějaká ta střela určitě hostujícím trochu obavy nahnat mohla.

26. minuta přinesla opravdovou fotbalovost. Krásnou spoluprací po ose Klesnil (půlící čára) – Paciorek (do běhu až po pokutové území a příhra napříč pokutové území) – Mršťák (finální gólová střela) se Spartak ujal vedení. Pěkný moment, který začal u našeho pokutového území. - 1:0 Smutek tato akce musela přinést pouze pro zuřivého fandu hostí. Fanoušek fotbalu musel jenom uznale zajásat, když se taková akce povede, je to radost pohledět.

Zpět na hřiště. Nedlouhou po vstřeleném gólu však mohlo být vše jinak. Ještě ani pořádně nedozněl uspokojený jásot domácích diváků, když se po souboji na hranici naší šestnáctky pískala penalta. Nemá smysl debatovat, jestli „byla“ nebo ne, prostě se písklo a hotovo. Míč si postavil hráč hostí Podivínský, proti němu domácí gólman Gajdoš. Hostující exekutor s touto situací naložil bídně (vezmeme-li v úvahu pořekadlo, že penalta se dá špatně kopnout, ale ne chytit), náš brankář se naopak vyznamenal – střelu vyrazil nohami, jak to svého času učinil Petr Kouba na EURO 96 v semifinále proti Francii.

Spravedlnosti bylo učiněno zadost. Škoda, že v prvém poločase více branek do městoalbrechtické branky nepadlo, např. po rohovém kopu, kde si moc šikovně naběhl Zdeněk Klesnil, trefit letící balón hlavou, hledal se balón až na tréninkovém hřišti. Slibně vypadala i akce Kříže a jeho přihrávka na Paciorka, která prošla hostujícímu obránci mezi nohami, škoda, že si náš hráč na míč nakonec stoupl a nebylo z toho nic.

K šancím hostí lze dodat, že si jich moc nevypracovali, naše pozorná obrana si s nimi vždy nakonec nějak poradila, a tak se právem na ukazateli skóre vyskytovala nula.

Druhá půle začala zostra, převahou našich. Aktivně se v útoku byl Zdeněk Klesnil, který chtěl dát další gól ve své aktuální sérii. Měl k tomu několik možností, jednou ho výborně vysunul do sólového nájezdu Mršťák, jindy zase ne přesně trefil míč v oblasti značky pokutového kopu, takže střela šla vlastně do země a další hráči ze situace už víc nevytěžili.

V 55. minutě přišel další z klíčových okamžiků tohoto zápasu. Sólový průnik hostí do našeho pokutového území zastavil za cenu faulu Daniel Máčala. Rozhodčí ocenil jeho zákrak červenou kartou a odpískáním pokutového kopu. Marné byly protesty obránce Dundy i gólmana Gajdoše, krátká konzultace hlavního s postranním rozhodčím změnu také nepřinesla. Hosté nakonec vydyndali balón od našeho brankáře, který jim ho sám možná i položil na značku… Domácí brankář se soustředil na exekuci kopu, hosté ještě upravili místečko, ze kterého se kope… Hostující hráč se rozběhl, vystřelil doleva k tyči a nedal Gajdošovi šanci. Bohužel pro městoalbrechtické vystřelil vedle tyčky, takže hosté nevyužili ani druhý pokutový kop v zápase!

Taková troufalost se musela samozřejmě potrestat a také k tomu došlo. Výborný Kříž přihrál u pokutového území Kadlecovi, ten se nejprve pokusil míč dopravit do sítě sám, pak jej ale posunul za sebe, kde si naběhl Bejtkovský a ten svou přízemní střelou k pravé tyči upravil na 2:0.

Domácí hráči byli v utkání nadále lepším týmem, i když hráli v deseti. Pokud neměli převahu početní, měli ji stoprocentně herní. Hosté se párkrát pokusili o výpad k naší brance, obrana pracovala spolehlivě.

Pěkným momentem se ukázal kapitán Kadlec – sólo od půlky za asistence hostujících hráčů tváří v tvář brankáři zakončil střelou do tyče. Sám se při akci zranil, už v první půli náš kapitán zůstal po jednom ze soubojů ležet na zemi. Kadlec byl později vystřídán, pásku převzal Paciorek.

Ze hřiště ještě odešel i střelec první branky Mršťák a agilní Kříž, náhradou za hráče přišli Odstrčilík, Darebníček a Csomor.

Tři body si náš tým pohlídal až do konce. Našemu týmu se dalo jenom zatleskat, v utkání ne všechno šlo podle našich představ, nicméně se s tím celek popral na jedničku a hosty nepustil do výraznějších šancí.

Další zápas čeká Spartak už ve čtvrtek 28.9.2006 na hřišti Baníku Albrechtice.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme sehráli velmi bojovné utkání, kdy se hráči na hřišti opravdu vydali, protože soupeř přijel s defenzivní taktikou a navíc jsme hráli od 55.min o 10 hráčích bez vyloučeného Dana Máčaly. Hráčům patří za dnešní výkon poděkování, protože dnešní vítězství bylo vítězstvím vůle a bylo naprosto zasloužené.
Chtěli jsme znova od úvodu zápasu hrát velmi aktivní fotbal a i přes celkem dobře organizovanou obranu soupeře jsme se tam 1.poločas dostávali a nakonec po spolupráci Klesnil-Paciorek-Mršták se ujali vedení. V začátku 2.poločasu nás přibrzdilo vyloučení Máčaly, museli jsme změnit rozestavění a i přesto,že jsme byli v poli o jednoho hráče oslabení dál, jsme byli nebezpečnější a pokud bychom měli kvalitnější finální přihrávku,výhra mohla být i vyšší. To i přesto,že hosté měli v průběhu obou poločasů možnost skórovat z pokutových kopů. S dnešním zápasem jsem spokojený, jen mne mrzí červená karta a svalové zranění Kadlece.

Gajdoš – Dunda, Zlámal, Máčala, Nevřala – Mršťák (Darebníček), Bejtkovský, Kadlec (Odstrčilík), Kříž (Csomor) – Klesnil, Paciorek

 Mršťák, Bejtkovský

 Nevřala, Dunda

 Máčala

 200Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4496x, hodnocen 17x, průměrná známka: 1.41

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016