divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - FC IRP Český Těšín 5:0 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FC IRP Český Těšín 5:0

10.9.2006 | 08:34:18 - V 5. kole divize E přivítal Spartak na svém domácím hřišti soupeře z Českého Těšína. Tým soupeře předcházela pověst fotbalového mužstva. Dlužno podotknout, že bodři synci svým výkonem nenadchli a předvedli bídný výkon.

Počasí fotbalu přálo. Domácí nastoupili v tradiční modrobílé kombinaci, hosté v litvínovské kombinaci žluté a černé, stejně jako rozhodčí, takže to vypadalo, jakože nastupuje 14 hostujících hráčů. Po tázavých dotazech a apelacích delegát zápasu seběhl ke hřišti a aspoň hlavního sudího přinutil převléci se do šedivého trikotu.

Utkání tak začalo s mírným zpožděním.

Od první minuty bylo jasné, kdo bude v utkání dominovat, hosté byli u míčů později, nechodili si pro přihrávky. V úvodních čtyřech minutách Spartak zahrával 3x rohový kop. Z jedné takovéto akce rezultovala Paciorkova střela, která překonala brankáře, vykopl ji však hostující obránce.

Domácí hráč si ohrožení branky zopakoval za chvilku, kdy v pádu hlavičkoval, brankář opět chytil.

Nervy nám hosté poškádlili poprvé, a v podstatě naposledy, v 7. minutě, když naše obrana zazmatkovala, a naopak střelu hostí jsme hasili na čáře my.

Gól z toho naštěstí nebyl, a tak pokračovali hráči Spartaku v jemném přítlaku na pilu. V 11.minutě centr našel hlavu Klesnila, opět zasáhl brankář hostí, takže se pokračovalo i nadále bez zásahu do černého. 18. minuta přinesla pěknou fotbalovou akci. Klesnil přihrál Mršťákovi, ten potáhl, přihrál Paciorkovi, který vystřelil, brankář vyrazil na roh.

V převaze se pokračovalo i nadále. Pak přišla chvíle kapitána Kadlece, který prošel do pokutového území, svým důrazem se prosadil a vstřelil první gól zápasu – 1:0.

Hosté se pokoušeli ukázat něco ze svého repertoáru, střela však šla nad Voglovu branku. Těsně před přestávkou šel ještě důrazně za balónem Paciorek a srazil se v pokutovém území s brankářem i hostujícím obráncem.

Do druhé půle se vkročilo za jednogólového vedení Spartaku. Hned v úvodu Klesnil nebezpečně hlavičkoval, no a za pár dalších chvilek přidal gól – 2:0.
Stejný hráč se prosadil i potřetí v 65. minutě, když míč potáhl po kraji Mršťák a posadil mu jej na hlavu – 3:0.

Klesnil pokračoval v dobrém výkonu i nadále, v 71. minutě patičkou efektně ohrozil hostujícího brankáře. Směřovat míč do branky, určitě by z toho byl krásný gól a Zdeňkův čistý hattrick.

V tuto chvíli už hosté působili naprosto bezradným dojmem, výkonem bez zájmu, jenom občas se pokusili o výpad na půli našich, snad aby si spravili sebevědomí.
V 76. minutě jim ale přidal další gól na cestu Paciorek do prázdné branky po Kadlecově akci. 4:0

To už si naši hráči herně dělali z hostí legraci. V 78. minutě přesto hosté trochu vyběhli ze své ulity a vystřelili přímo na branku.

Pořád ale ještě do konce utkání zbývalo spousta času, a tak na konto těšínských přibyl další obdržený gól. V 81. minutě výborně rozehrál akci Dunda, míč dotáhl k pokutovému území, podařilo se mu přihrát na penaltu, kde míč našel Kadlece, který uzavřel skóre na 5:0.

Po závěrečném hvizdu mohli slavit paradoxně hosté, a to konec zápasu. Jak pravil jeden z diváků – Těšínu se snad ani nemohlo vyplatit jezdit do Hulína, celá sobota v háji a výsledek jak při kontumaci. V našem dresu se střelecky zaskvěli Klesnil a Kadlec, Vogl poprvé v této sezóně odchází ze zápasu s čistým kontem.

Hodnocení trenéra: S dnešním výsledkem i herním projevem jsem spokojený. Soupeře jsme do vážnější šance nepustili a branky jsme dávali po pěkných fotbalových akcích z finálních přihrávek z křídelních prostorů. Po celou dobu utkání jsme se snažili o velmi aktivní způsob hry a jsem jednak rád, že utkání jsme odehráli s čistým kontem a hlavně jsme se dokázali střelecky prosadit.

Příští sobotu nás čeká soupeř Velké Karlovice+Karolinka, a to na jeho hřišti.

Vogl – Nevřala, Zlámal, Máčala, Dunda – Kříž(Bejtkovský), Grigar(Darebníček), Kadlec, Mršťák – Paciorek(Jedelský), Klesnil

 Kadlec 2x, Klesnil 2x, Paciorek

 Kadlec, Grigar

 160Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4146x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.22

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016