13

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2019

Dorost >> Zápasy >> FS Napajedla – SK Spartak Hulín 1:1 ročník 2012/2013

FS Napajedla – SK Spartak Hulín 1:1

21.4.2013 | 20:48:28 - Do utkání krajského přeboru tentokrát dorostenecký tým Spartaku nemohl nastoupit v plné zborji. Registrační požadavky a formality spolu s přísným okem rozhodčího Jiřího Němce vyhodily ze sestavy hned pětici stabilních členů sestavy, a tak se o body na hřišti museli porvat hráči širšího kádru.
V 8. minutě se Spartaku vydařila kombinace po ose Navrátil, Andrýsek a zakončující Ježák namířil jen do středu domácí branky.

Domácí si nachystali zajímavý moment, byť trochu s přispěním náhody, na 14. minutu. Padající míč ze střely z 20 metrů jen orazítkovala Chytilovo břevno.

Dobře utekl i v 21. minutě domácí Olah, ale pozorný Libor Chytil v brance Spartaku zavčasu vyběhl, zmenšil úhel a vykryl střelu.

Zajímavá šance se Spartaku naskytla v 23. minutě, kdy stál osamělý Kovařík na hranici šestnáctky, ale nakonec si neporadil se zpracováním balónu. Blízko brance byl Spartak v 32. Minutě, Icelův centr usměrnil do branky Navrátil, z brankové čáry ale vykopl míč obránce domácích. Karamonově střele z 33. minuty zase chyběla potřebná razance.

Tu měla naopak Karamonova střela v 36. minutě, avšak po kombinaci s Dutkevičem právě Karamon vyslal střelu nad branku Napajedel. Naproti tomu ve 44. minutě Miklíkovo zaváhání ve 44. minutě domácí vyslalo v ústrety Chytilovi, ten byl ale pozorný a střele domácích nedal šanci.

Ve druhém poločase při hostech stálo štěstí v 57. minutě, to při stoprocentní šanci Napajedel domácí hráč jen minul balón. Potrestat toto zaváhání mohl opět Kovařík v 61. minutě, sám před brankářem se ale neprosadil, a tak se stále hrálo bez branek.

Pak ale přišla 65. minuta a Olahova střela z hranice šestnáctky a Libor Chytil se musel červenat 1:0.

Srovnání skóre naštěstí přišlo brzo, v 70. minutě se v závaru před brankou domácích nejlépe orientoval Ježák a srovnal na 1:1.

Když v 87. vytáhl nebezpečnou střelu domácích Libor Chytil, skončilo utkání smírně.

Rozhodčí: Němec

Napajedla: Kutálek – Foltýn R., Olah, Jurek, Pavlík, Nguyen, Navrátil, Blažek, Foltýn J., Brázdil, Řezníček. Na střídání: Dostál, Gabrhelík, Kačmár, Šiller.
Spartak: Chytil – Miklík, Soukup, Icela, Ježák – Navrátil, Andrýsek, Karamon, Složil – Kovařík, Navrátil.