krajský přebor 2011/12

1

Vlachovice

64
2

Kunovice

62
3

SK Baťov 1930

46
4

Paseky Zlín

45
5

Uherský Brod

44
6

SK Spartak Hulín

43
7

Brumov

41
8

Vsetín

38
9

1. FC Valašský

32
10

Napajedla

31
11

Dolní Němčí

28
12

Malenovice

21
13

Morkovice

21
14

Boršice

10

 


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Dorost >> Zápasy >> SK Boršice – SK Spartak Hulín 0:7 ročník 2011/2012

SK Boršice – SK Spartak Hulín 0:7

16.6.2012 | 23:36:33 - Dorostenci Spartaku ke své letošní zápasové derniéře přijeli na hřiště beznadějně posledního týmu. Sázky, které doprovázely celé jaro vnitřní život dorostenců, znamenaly pro tento zápas – holou hlavu trenéra Michala Dundy (sázka, že dorostenci na jaře získají min. 20 bodů) a reprezentační módu celého týmu – obleky – za vydřenou výhru proti Napajedlům v předchozím kole.

Hosté utkání jako favorité zahájili ve velkém stylu. V 1. minutě po přihrávce na šestnáctku Zbyněk Uličný zamířil prozatím nad branku. O mnoho výše zamířil o 2 minuty později i Radim Vymětal.

I tak branka otvírající skóre zápasu na sebe nenechala dlouho čekat. V 6. minutě po krásném centru od Jakvida vstřelil Filip Strnad úvodní branku 0:1.

Domácí odpověděli v 8. minutě rohem, který zneškodnil náš brankář Chytil.

Veselejší to mělo být pro Spartak v 16. minutě, kdy Karamon vybojoval míč u postranní čáry a po jeho centru Zbyněk Uličný vstřelil branku, kterou rozhodčí ale neuznal kvůli spornému ofsajdu.

Brankově se neprosadili ani ve 20. minutě Mrhálek, jehož střelu brankář vyrázil na roh a ani ve 23. minutě Müller, který po centru od Vymětala namířil nad branku.

Když se to nepovedlo jinak, zkusil to v 29. minutě Strnad individuálně, obehrál 2 hráče, ale výsledná střela šla nad branku.

To domácí ve 32. minutě mohli srovnat skóre, kdy prošli až k brance Spartaku a vše vyřešil až Libor Chytil.

To však byla jen předehrávka před 40. minutou, kdy putoval míč po ose Strnad – Müller až k soupeřově šestnáctce, kde se míče zmocnil Mrhálek, odcentroval a Jakvid si na své konto připsal další branku 0:2.

Ještě neutichla euforie ze vstřelené branky a ve 41. minutě Mrhálek odcentroval na Müllera, který hlavičkou trefil protihráče, od kterého se míč odrazil ke Zbyňkovi Uličnému a ten z voleje vstřelil 3. branku Spartaku 0:3. To už hosté drželi pevně vývoj zápasu ve svých rukou.

K tomu v 51. minutě znovu Jakvid centrem trefil protihráče, který tečoval brankářovi míč do brány a stav byl již 0:4. Lahůdku si poté nachystal na 54. minutu Erik Müller, který po odraženém míči skóroval střelou z 35 metrů 0:5.

Proti dalšímu navyšování skóre se postavil domácí brankář v 59. minutě, když vyboxoval nad bránu Mrhálkovu střelu. Na střel stejného hráče ze střední vzdálenosti byl ale brankář krátký v 75. minutě – 0:6.

Konečná podoba výsledku padla v 79. minutě, kdy Mrhálek vybojoval balón, předal jej do uličky Miklíkovi, ten centrem našel v útoku hrajícího Černockého a ten propálil gólmana na 0:7.

Se závěrem zápasu v 87. minutě ještě zlikvidoval střelu domácích Libor Chytil, ale zakrátko po závěrečném hvizdu skončila pro dorostence Spartaku jejich sezóna.

Dnešním zápasem se rozloučili s dorosteneckou kategorií 4 hráči: Jakub Holomek, Zbyněk Uličný, Radek Jakvid a Filip Strnad. Kluci pro Spartak odvedli kus dobré práce a jim za to patří dík a přání všeho nejlepšího do dalšího osobního, profesního, ale i fotbalového života!

Hodnocení trenéra: Dnešním utkáním jsme uzavřeli úspěšné jaro, kdy jsme byli po Vlachovicích druhým nejlepším týmem jara a s tím jsme velice spokojeni. V dnešním hodnocení bych ale hlavně chtěl poděkovat všem borcům, kteří se zapojili do tréninků nebo zápasů, jak nás mezi sebe vzali do rozjetého vlaku, a kdy jsme utvořili velice vynikající partu, kterou jsme dokázali prodat hlavně na hřišti. Chtěl bych poděkovat vedení, že mi dali možnost trénovat tyto borce a zkusit i něco nového, než jen z hráčského hlediska. Jsem velice rád, že jsem mohl poznat všechny tyto kluky, které jsem bral a beru jako svoji druhou rodinu a s těmi, co ještě pokračují příští rok v dorostech, se těším na naši další spolupráci. Závěrem bych chtěl popřát borcům, kteří v dorostech končí a to jmenovitě Zbyňovi, Strnymu, Kvidovi a Koubovi, aby se jim v životě dařilo co nejlépe, a aby dosáhli ať už ve fotbalové kariéře nebo ve svém osobním životě těch nejvyšších příček, které můžou dosáhnout! JSEM RÁD, ŽE JSEM VÁS POZNAL!

Spartak: Chytil- Müller, Vymětal (76.Černocký), Soukup, Uličný M. ( 55.Dutkevič)- Jakvid, Mrhálek, Uličný Z., Icela( 68.Miklík)- Strnad, Karamon(58.Vojtko)

 Jakvid 2, Strnad, Uličný Z., Mrhálek, Müller, Černocký

 Soukup, StrnadOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3668x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016