krajský přebor 2011/12

1

Vlachovice

64
2

Kunovice

62
3

SK Baťov 1930

46
4

Paseky Zlín

45
5

Uherský Brod

44
6

SK Spartak Hulín

43
7

Brumov

41
8

Vsetín

38
9

1. FC Valašský

32
10

Napajedla

31
11

Dolní Němčí

28
12

Malenovice

21
13

Morkovice

21
14

Boršice

10

 


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – FC Morkovice 2:1 ročník 2011/2012

SK Spartak Hulín – FC Morkovice 2:1

29.4.2012 | 07:26:01 - Okresní derby krajského přeboru dorostenců vyznělo lépe pro domácí Spartak. Hosté se sice v tabulce krčí na spodu tabulky se ziskem 14 bodů (3 z nich za vítězství nad Spartakem na podzim 6:4), v Hulíně ale předvedli výkon, po němž v klidu mohli sahat po bodu. Červená karta, kterou dostal v Malenovicích, kapitána mužstva Zbyňka Uličného převlékla do civilu na 3 zápasy.

Spartak začal zápas velmi nadějně. Ve 2. minutě nepovedený centr Holomka odrazila obrana Morkovic, míč získal Strnad, ovšem sám v šanci trefil jen brankáře. Filip Strnad stál na konci i další šance, kterou byla v 8. minutě Holomkova akce po čáře, zakončující útočník Spartaku ale zamířil jen do středu branky.

V 11. minutě domácí zahrávali Holomkem roh, Soukup z halfvoleje vystřelil, reflexivním zákrokem brankář Morkovic vyrazil balón. Nečekanou pološancí skonči v 11. minutě zahraný roh Holomkem, kdy Karamon vrátil míč zpět Holomkovi a jeho střela z úhlu orazítkovala břevno.

Menší zámek, který Spartak na Morkovické vytvořil, však hosté dokonale rozlomili v 16. minutě. Nedůraz Ježáka uprostřed hřiště vyslal hosty do přečíslení 3 na 1, ovšem brankář Černocký skvělým zákrokem tým podržel.

Neujaly se ani šance na obou stranách. V 18. minutě Motal v sólovém nájezdu neproměnil střelu na zadní tyč, když minul branku. V 19. minutě Morkovičtí z přímého kopu minuli jen těsně pravou šibenici Černockého branky.

I v následujících minutách hořelo především před brankou Spartaku. Ve 23. minutě Černocký likvidoval střelu Morkovic ze šestnáctky, obdobně zachraňoval brankář Spartaku ve 32. minutě po chybně obsazení hráčů při rohovém kopu.

Vzápětí mohl otevřít skóre Motal, když vystihl chybnou rozehrávku, ale pokus o přehození brankáře končí mimo 3 tyče.

Na to domácí navázali při rohovém kopu, který dobře zahrál Holomek, na míč si naběhl Mrhálek a hlavou otevřel skóre 1:0.

Radost z vedení netrvala příliš dlouho. Nejprve v 39. minutě Morkovice zahrozily střelou, která skončila na břevně a srovnání se hosté dočkali ve 42. minutě po nedůraz našich hráčů v šestnáctce při odvrácení centru.1:1

Druhý poločas nabídl ještě více urputného boje než fotbalové krásy.Zadrhávající se mašina nebyla po chuti ani trenérovi Dundovi, a tak udělal změny v sestavě.

Tento zásah se nakonec vyplatil. V 57. minutě po rohu Dutkeviče zakončoval hlavou Soukup a míč se zastavil až v síti 2:1.

S narůstajícím horkem kvalita i tempo hry neustále kolísala a hrálo se ve středu hřiště. Hosté cítili, že výsledek ještě není úplně jednoznačný, a tak bojovali o srovnání.

Tomu mohl učinit přítrž Erik Müller v 87. minutě poté, co Martin Uličný vybojoval míč, posunul jej na Ježáka, ten na Dutkeviče, který zakončujícího hráče vyslal do sólového nájezdu, ten však selhal a skóre zůstalo na dosavadní podobě.

I tak se v zápase již nic nezměnilo a Spartak si připsal další, byť vybojované a trochu utrápené, 3 body v tabulce.

Hodnocení trenéra: Z dnešního zápasu mám rozpačité pocity. Výkon hráčů nebyl ideální, ale důležité jsou body a ty máme tři. V prvním poločase jsme šli dvakrát sami na brankáře, ale šance jsme neproměnili, ty samé šance měli hosté, ale nás podržel skvěle chytající Černocký. Dnes jsme se dvakrát brankově prosadili ze standardních situací, ale musíme zlepšit zakončení, abychom branky dávali i ze hry. Nejlépe bude, když to zlepšíme hned v příštím zápase, kdy jedeme na hřiště Baťova a budeme odsud dovézt nějaké ty body.

Spartak: Černocký – Icela, Soukup, Vymětal, Karamon(46. Štěrba) – Jakvid (55. Dutkevič), Mrhálek, Ježák, Holomek – Strnad (70. Müller), Motal (87. Uličný M.).
Morkovice: Skácel – Navrátil, Kuška, Oplt, Surý, Pajgr, Handl, Novák, Ševčík, Galetka, Hrnčíř, stř. Kuchtík.

 36. Mrhálek, 57. Soukup

 Holomek, MotalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2830x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016