Krátké zprávy

18.10.2021 | 07:50:18 - mladší žáci: SK Spartak Hulín - FC Morkovice "B" 6:2

16.10.2021 | 17:32:29 - Dnešní výsledky našich týmů nás potěšily:
Dorost remizoval s Karlovicemi 1:1, branku vstřelil Tomáš Hamala.
Muži nastříleli Morkovicím B 8 branek! Na vítězném výsledku 8:4 se podíleli Ondra Zaoral (3 branky) , Roman Pumprla (2 branky), po jedné trefě přidali Marek Bejtkovský, Martin Hradil a kapitán týmu Michal Dunda.
10.10.2021 | 19:41:51 - Vysledkove se dnes naším týmum nedarilo: muži prohráli v Břestu 3:2,mladší žáci podlehli Bezměrovu 3:1,mladší přípravka podlehla Zborovicím/Zdounkám 14:5.
04.10.2021 | 09:53:27 - Další víkendové výsledky mládeže:
starší žáci porazili Loukov 14:0
mladší žáci remizovali s Koryčany 2:2, na kopy prohrála 4:3
mladší přípravka podlehla Holešovu "C" 16:4

02.10.2021 | 17:23:24 - Dorost s Kelčí prohrál 3:4. Naopak muži porazili Žalkovice 6:1,po hattricku přidali Martin Hradil a Ondra Zaoral.

SK Spartak Hulín – FC Morkovice „B“ 8:4

Muži

17.10.2021 | 07:05:25 - Lubomír Lanča

Začátek utkání byl pro naše mužstvo přímo strašidelný. V prvních patnácti minutách na hřišti existovalo jen jednou mužstvo a to celek Morkovic. Naši hráči působili, jakoby se na hřišti viděli poprvé a když hosté během dvou minut vsítili dvě branky, vypadalo to na debakl. Tento stav však naše kluky jakoby probudil, ...

... celý článek .... | přečteno 168 x

SK Břest - SK Spartak Hulín 3:2

Muži

12.10.2021 | 08:27:29 - Lubomír Lanča a Admin

Jak se ty časy mění! V neděli na Spartak čekal tým sousedního Břestu. V jeho řadách pátravé oko našlo řadu hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Spartaku. Proti mužskému týmu Spartaku tak nastoupili Radek Hajdík (součást týmu dorostu pod Zdeňkem Skramuským do roku 2009), Martin Šálek (nejvýše dorost pod Romanem Parobkem do ...

... celý článek .... | přečteno 211 x

Příští zápasy SK Spartak Hulín

muži: SK Spartak Hulín - FC Morkovice "B", 16. 10. 2021, 14:30
dorost: SK Spartak Hulín/Kvasice - FC Velké Karlovice, 16.10.2021, 11:30
žáci: SK Spartak Hulín - FC Morkovice "B", mladší žáci, 11:30, 17.10. 2021
přípravky: SK Spartak Hulín - Kvasice/Lubná, 16:45, 21. 10. 2021, mladší přípravka

SK Spartak Hulín - TJ Sokol Žalkovice 6:1

Muži

4.10.2021 | 13:38:06 - Lubomír Lanča

Utkání jsme měli od počátku pod kontrolou, a i když jsme zdaleka nepodali optimální výkon, dosáhli jsme přesvědčivého vítězství, o které se zasloužili střelci Martin Hradil a Ondřej Zaoral, kteří oba zaznamenali
hattrick. Jsme rádi, že jsme při zranění některých hráčů znovu mohli dát příležitost čtyřem dorostencům, pro které jsou ...

... celý článek .... | přečteno 139 x

FK Lubná 1959 – SK Spartak Hulín 2:2

Muži

4.10.2021 | 13:22:58 - Admin

Rozhodčí: Martin Černovský, AR1: Jakub Musil, AR2: Miroslava Dundová ...

... celý článek .... | přečteno 57 x

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Němčice 5:5

Muži

27.9.2021 | 09:50:32 - Admin

Rozhodčí: David Sucharski, AR1: Kamil Zalabák, AR2: Filip Smolka, delegát: Jan Zapletal
...

... celý článek .... | přečteno 161 x

FC Kvasice "B" - SK Spartak Hulín 3:2

Muži

13.9.2021 | 07:53:06 - Lubomír Lanča

Jak prohrát zápas, který má mužstvo prakticky celou dobu převahu a je lepší, ukázali naši borci. Když dal Číhal už ve 4.minutě vedoucí gól, zdálo se, že utkání dovedeme do zdárného konce. Zvláště, když krátce nato zazdil vyloženou šanci Kubo.

... celý článek .... | přečteno 269 x

SK Spartak Hulín - SK HS Kroměříž

Muži

6.9.2021 | 08:21:17 - Lubomír Lanča

Ráz utkání, které skončilo našim debaklem, dal hned úvod zápasu. Naši obránci byli asi duchem ještě v kabině, čehož využili hosté ke vstřelení vedoucího gólu. Hned z protiútoku nastřelil Ondra Zaoral břevno Benediktovy branky, odražený míč získali útočníci hostů a druhou brankou pojistili své vedení. Od tohoto okamžiku se naše ...

... celý článek .... | přečteno 296 x

TJ Sokol Rymice – SK Spartak Hulín 0:3

Muži

30.8.2021 | 07:44:03 - Lubomír Lanča

V neděli odpoledne se hrál v Rymicích kvalitní fotbal a to zásluhou obou celků. Domácí zdaleka nebyli odevzdaným celkem z konce tabulky. Svou důraznou hrou plnou osobních soubojů se snažili narušit kombinační přednosti našich hráčů a v prvních fázích utkání se jim to vcelku dařilo. Měli dokonce první větší šanci, tu ...

... celý článek .... | přečteno 207 x

SK Spartak Hulín - TJ Družstevník Střílky 6:4

Muži

22.8.2021 | 18:57:36 - Admin

Muži Spartaku ve 3. pole přivítali soupeře ze Střílek. Než se pořádně rozběhl zápas, ujal se Spartak vedení po rychlém průniku Ondry Zaorala. Soupeř ale nesložil zbraně a dvěma slepenými góly v 9 a 10. minutě po chybách v obraně skóre otočil na nepříjemných 1:2.

Spartak dostal šanci na srovnání ...

... celý článek .... | přečteno 292 x

SK Spartak Hulín - TJ Lutopecny-Měrůtky 4:0

Muži

15.8.2021 | 10:39:38 - Lubomír Lanča

Sobotní utkání snad bylo poslední ve kterém musel trenér Polášek doslova lepit sestavu a pomoci museli opět dorostenci. Na hřišti chvíli trvalo, než hráči v nezvyklé sestavě našli společnou řeč, ale postupem času se stále víc projevovala naše fotbalová kvalita a lepší fyzická připravenost. Jedině, co lze naším klukům vytknout, je ...