Počítadlo

2573825 návštěv

zimní přestávka

Krátké zprávy

04.02.2023 | 15:34:07 - Přípravný zápas dorostenci: SK Spartak Hulín - FK Bystřice pod Hostýnem 1:6, b: Dominik Drál

29.01.2023 | 14:37:33 - Dorostenci v přípravném zápase podlehli Fryštáku 7:1, naši branku vstřelil Tomáš Nedbal.

29.1.2023 | 14:33:48 - Admin

Starší přípravka pod vedením Romana Dundy odehrála 28.1.2023 výborný turnaj OFS Kroměříž v Morkovicích. Soupeřem jim byly celky Těšnovic, Lutopecen a Prusinovic, se kterými se utkali naši mládežníci 2x.

... celý článek .... | přečteno 70 x

Fotbalová premiéra a krásné druhé místo z Morkovic

Přípravka

15.1.2023 | 10:53:24 - Admin

V sobotu 14.ledna uspořádal OFS Kroměříž turnaj mladších přípravek. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny - dopolední a odpolední, obě hrané v hale v Morkovicích.

... celý článek .... | přečteno 128 x

Příští zápasy SK Spartak Hulín

muži:
dorost: SK Spartak Hulín - Mladcová, dorost, 24. 2. 2023, 10:00, UMT Hulín, příprava

3.1.2023 | 11:21:00 - Admin

Nová sezóna 2022/2023 přinesla pro barvy Spartaku zajímavou možnost - aby dorostenci hráli krajský přebor. Je to soutěž, kterou náš klub historicky hrával a v poslední dekádě se jí účastnil i v letech 2011 - 2015 a poté v letech 2017 - 2019. Bohužel generační obměna a skok mezi soutěžemi přinesly ...

... celý článek .... | přečteno 235 x

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Němčice 2:3

Muži

2.11.2022 | 22:20:05 - Lubomír Lanča

V sobotu se v Hulíně utkala dvě mužstva vyznávající technický fotbal a na úrovni zápasu to bylo znát. Hned v první minutě měl šanci domácí Karamon, ale jeho střela o několik centimetrů minula branku. A za chvíli se měnilo skóre zásluhou hostů kteří využili chyby domácího brankáře a šli lacině do ...

... celý článek .... | přečteno 335 x

TJ Sokol Rymice – SK Spartak Hulín 2:5

Muži

25.10.2022 | 13:29:48 - Admin

rozhodčí: Bedřich Caletka, AR1: Jan Kopřiva, AR2: Tomáš Odložilík ...

... celý článek .... | přečteno 327 x

FK Lubná 1959 - SK Spartak Hulín 2:0

Muži

16.10.2022 | 08:47:27 - Lubomír Lanča

Na hřiště druhého celku tabulky jsme zajížděli v poněkud okleštěné sestavě s cílem pokusit se domácí potrápit. Domácí hráči ukázali že mají velmi kvalitní mužstvo, kterému jsme díky dobré hře obrany dokázali dlouhou vzdorovat. Po bezbrankovém poločase jsme hned z kraje poločasu druhého inkasovali, když náš brankář nedosáhl na centr z ...

... celý článek .... | přečteno 1049 x

TJ Sokol Žalkovice - SK Spartak Hulín 1:3

Muži

10.10.2022 | 07:26:15 - Lubomír Lanča

V Žalkovicích se hrál vyrovnaný zápas. Chtěli jsme získat tři body a to se nám díky ukázněnému výkonu povedlo. Už v 10. minutě vstřelil Pumprla vedoucí branku,to nás uklidnilo a když Pastrnek skóroval podruhé, soustředili jsme se na pozornou obranu a brejky. Díky skvělé obraně jsme drželi čisté konto až do ...

... celý článek .... | přečteno 230 x

Odešel Rudolf Zavadil...

Info

4.10.2022 | 09:06:49 - Admin

Fotbalový klub Spartak Hulín zasáhla smutná zpráva. V pátek 30. 9. 2022 nás všechny navždy opustila legenda Rudolf "Caďa" Zavadil. Čest jeho památce! ...

... celý článek .... | přečteno 275 x

SK Spartak Hulín - TJ Skaštice "B" 5:1

Muži

2.10.2022 | 07:02:56 - Lubomír Lanča

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po vedoucí brance Ondry Zaorala jsme byli jasně lepší, vytvořili jsme si řadu šancí a zejména Zaoral měl několik sólových nájezdů. Podařilo se mu vsítit je druhou branku, ale šanci měl nejméně na dvojnásobek. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a podařilo se ...