07.08.2022 | 19:22:43 - Vysledky tymů Spartaku:
Dorost:
SK Baťov - SK Spartak Hulín 15:1
Muži:
SK Břest - SK Spartak Hulín 1:0

24.07.2022 | 19:34:13 - První ostrý zápas sezóny mužům nevyšel. V pohárovém zápase v Komárně podlehli 3:6. O naše branky se podělili Martin Hradil, Ondra Zaoral a Mates Karamon.
24.06.2022 | 15:11:40 - Dorostenci, kteří v letošní sezóně skončili na 3. místě, byli zařazeni pro příští sezónu do krajského přeboru!
19.06.2022 | 14:35:20 - Dorostenci v závěrečném zapase sezóny vyhráli v Hrachovci 5:3 po poločase 2:1.
17.06.2022 | 12:05:31 - Mladší žáci v dohrávaném zápasu podlehli doma Kroměříži C 1:8.

Na úvod nového ročníku prohra: SK Břest - SK Spartak Hulín 1:0

Muži

8.8.2022 | 07:50:53 - Lubomír Lanča

Nedělní utkání v Břestu ukázalo,jak lze prohrát zápas,ve kterém jsme byli celý zápas lepší než soupeř. Domácí se ujali vedení po rozehrání rohového kopu, když hlavou skóroval hulínský odchovanec Martin Šálek. My jsme mohli vzápětí vyrovnat z pokutového kopu, který však hlavní rozhodčí po naléhání domácích hráčů a chybně odmávaného ofsajdu ...

... celý článek .... | přečteno 88 x

Před startem sezóny 2022-2023

Info

17.7.2022 | 11:57:56 - Admin

Letní přestávka je krátká, a tak si přibližme, jak to bude s našimi týmy v následující sezóně.
Muži obsadili v okresním přeboru pěkné 5.místo, i další rok tak budou hrát tuto soutěž. Ta začíná již 7. 8. a představíme se v Břestu.

Nejvýše postaveným týmem bude tým dorostu, který postoupil ...

... celý článek .... | přečteno 289 x

Příští zápasy SK Spartak Hulín

muži: SK Břest - SK Spartak Hulín, 7. 8. 2022, 17:00, 1. kolo okresního přeboru
dorost: SK Baťov - SK Spartak Hulín, 6. 8. 2022, 10:00, 1. kolo krajského přeboru
žáci:
přípravky:

V městském derby prohra: TJ Sokol Záhlinice - SK Spartak Hulín 2:0

Muži

21.6.2022 | 08:47:45 - Lubomír Lanča

V okleštěné sestavě, s jedním dorostencem v brance a druhým na střídačce podali kluci obětavý výkon a v naprosto vyrovnaném utkání stálo štěstí na straně soupeře. My šance neproměnili, domácí ano a to rozhodlo o výsledku.

rozhodčí: Bedřich Caletka, AR1: Oldřich Závojský, AR2: Vlastimil Skyba ...

... celý článek .... | přečteno 217 x

Finálový víkend starších žáku Spartaku Hulín

Žáci

13.6.2022 | 17:55:07 - Ladislav Šebík

Sportu zdar a fotbalu zvlášť!!!
V právě končící sezóně 2021/22 byl okresní přebor starších žáků rozdělen do dvou skupin, A a B. Okresní fotbalový svaz Kroměříž přichystal pro hráče bonbónek v podobě závěrečného playoff o konečné umístění. Starší žáci Spartaku Hulín, jako vítěz dlouhodobé části skupiny A, narazili o uplynulém víkendu ...

... celý článek .... | přečteno 436 x

SK Spartak Hulín - TJ Skaštice "B" 0:4

Muži

12.6.2022 | 16:41:04 - Lubomír Lanča

Tento zápas se na nám nepovedl po všech stránkách. V úvodu utkání jsme si sice jako první vypracovali obrovskou šanci, tu jsme však neproměnili. Když za pár minut přišel kiks našeho gólmana, který nepochopitelně nahrál zcela osamocenému soupeři, pro kterého nebyl problém vratit míč do sítě, naše hra se zcela rozsypala. ...

... celý článek .... | přečteno 279 x

FC Morkovice "B" - SK Spartak Hulín 4:7

Muži

6.6.2022 | 07:14:12 - Lubomír Lanča

Malé okresní derby se hrálo za téměř tropického počasí v neděli odpoledne v Morkovicích. Hned začátek naznačil, že co se týče gólů, se nebudou diváci nudit. Hned ve 3.minutě krásným volejem otevřel skoŕe utkání Martin Hradil ,ale už za pět minut bylo srovnáno. Za pět minut však Karamon ...

... celý článek .... | přečteno 318 x

SK Spartak Hulín – SK Břest 4:0

Muži

29.5.2022 | 20:00:28 - Admin

Od počátku utkání nebylo pochyb, komu budou po závěrečném hvizdu rozhodčího patřit body. Hosté z Břestu přijeli s defenzivní taktikou, před svým pokutovým územím vystavěli početný obranný val, a tak se vlastně celé utkání vyznačovalo dobýváním obranného postavení Břestu a hra moc herní podívané pro diváka nepřinesla. Přesto se našim hráčům ...

... celý článek .... | přečteno 226 x

TJ Sokol Žalkovice - SK Spartak Hulín 0:2

Muži

23.5.2022 | 05:14:26 - Lubomír Lanča

I když nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy, v utkání solidní úrovně se nám podařilo získat tři body. Hodně nám pomohlo, že už v první minutě jsme zásluhou Hradila vstřelili úvodní branku. Ta přinesla na naše kopačky klid a mohli jsme hrát svůj kombinační fotbal. Když potom Karamon nevídanou ...

... celý článek .... | přečteno 194 x

SK Spartak Hulín - FK Lubná 1959 7:3

Muži

16.5.2022 | 06:05:44 - Lubomír Lanča

Za výkon v tomto utkání zaslouží kluci pochvalu. I když hned na začatku utkání dostali po standartní situaci první gól, který po centru hlavou vstřelil Ančinec, v dalším průběhu utkání nenechali nikoho na pochybách, kdo bude na hřišti pánem. Po rychlé vyrovnávací brance začali svého soupeře jednoznačně přehrávat a jen nepřesná ...

... celý článek .... | přečteno 282 x

TJ Sokol Němčice – SK Spartak Hulín 2:1

Muži

8.5.2022 | 15:16:27 - Admin

Utkání s Němčicemi bylo jedno z těch, kde se na hřišti sešli staří známí. Vždyť v dresu sobotního soupeře nastupuje rovnou několik hráčů, kteří toho dost a dost odehráli v dresu Spartaku. Ať už to byli Svaťa Kadlec s Jardou Zlámalem, kteří strávili v mužské kategorii více než 10 let, Radim ...